שוקולדים ממותגים

שוקולדים ממותגים זו המומחיות שלנו. עיצוב ומיתוג אריזות שוקולד עם לוגו וצבעי המותג, שוקולד עם הטבעה של לוגו או כיתוב על גבי השוקולד, טבלאות שוקולד ממותגות, פרלינים ממותגים, מטבעות שוקולד ממותגות, שוקולד ממותג בהטבעה מיוחדת עם לוגו, מסר אישי ועיצוב מיוחד לעסק שלכם.

שוקולדים ממותגים ! 

שוקולד כמו שאתם בטח כבר יודעים זו חוויה, חוויה טעימה, מהנה שתמיד באה בטוב, אם בא לכם לפנק את הלקוחות, הספקים, החברים או לא משנה את מי, שוקולדים ממותגים הם הדבר הכי טוב שתוכלו להזמין אצלנו. גם כי הם ממותגים בלוגו החברה או כל דבר אחר שתבחרו וגם כי הם טעימים מאד :) 

אנו מייצרים סוגים שונים של שוקולדים ממותגים: מטבעות שוקולד, טבלאות ממולאות שוקולד, לוחיות שוקולד ממותגות, מארזי שוקולד, פרלינים ועוד ניתן לצרף את החוויה הזו במארזים שונים ממותגים או מעוצבים כגון: קופסאות פח, קופסאות ממותגות או שוקולד בקופסת מתנה מעוצבת. וכולם בגדלים ובטעמים שונים לבחירתכם. 

אתם מגדירים עבורנו את המטרה לשמה אתם מעוניינים להזמין ואנו ניצור עבורכם שוקולדים ממותגים וטעימים ביחידות או במארזים מיוחדים לבחירתכם. 

זכרו כשאתם נותנים משהו מתוק ומצרפים אליו חיוך, אין טוב מזה לפנק את האנשים סביבכם, הרי מי לא רוצה מעט תשומת לב ומשהו מתוק? 

אל תפספסו לעשות משהו טוב למישהו ותוך כדי למתג את העסק שלכם, הזמינו כבר עכשיו שוקולדים ממותגים.